Maturanti 2012.

Ove godine, naš Centar je bio organizator i domaćin tradicionalnog druženja maturanata svih škola za slušno oštećene učenike na teritoriji Srbije. Maturska svečanost je održana 27.maja (nedelja) u restoranu „Spartak“, a ugostili smo maturante i njihove pratioce iz Niša, Jagodine, Beograda, Kragujevca i Užica. Program večeri je vodio Vladimir Grbić, glumac subotičkog Narodnog pozorišta; a odabrani žiri je proglasio pobednike i dodelio simbolične nagrade u kategoriji: mis i mister večeri, najinteresantnija frizura večeri, najveseliji maturant i maturantkinja...

1. juna (petak) maturanti našeg Centra su u prisustvu roditelja, prikladnom svečanošću ispraćeni od strane direktora škole i svojih dugogodišnjih profesora i vaspitača.