Poseta izložbe "Španski majstori" u Kulturnom centru "Laza Kostić" i Gradskog muzeja u Somboru

Izložba pod nazivom "Španski majstori" otvorena je 9. IV 2013. godine u Kulturnom centru “Laza Kostić” u Somboru, a učenici Školskog centra za vaspitanje i obrazovanje slušno oštećenih lica su je posetili 13.V 2013. godine.

Najpoznatiji slikari savremene španske i svetske umetnosti, Pablo Pikaso, Salvador Dali, Huan Miro i Antoni Tapies, predstavljeni su sa 35 originalnih grafika. Izložba je orgnizovana u saradnji sa "Visconti Fine Art Gallery" iz Ljubljane.. Izložba "Španski majstori" biće otvorena do 17. V 2013. godine. Nakon posete Kulturnom centru “Laza Kostić”, posetili smo i Gradski muzej Sombora gde smo uživali u stalnoj postavki muzeja.