Maturska ekskurzija učenika srednje škole

11. V 2017. godine organizovana je maturska ekskurzija učenika srednje škole u Beograd. Učenici su posetili Muzej vazduhoplovstva gde su upoznati sa različitim modelima aviona, helikoptera i imali su priliku da se na kratko osete kao piloti držeći komande u avionu. U restoranu Borik su dobili ručak i desert u kafe baru na samom aerodromu, zahvaljujući organizaciji i srdačnom dočeku menadžera restorana.

Nakon ovako lepog početka ekskurzije malo su se opustili i uživali u šetnji ulicama Beograda,a zatim su posetili Muzej Nikole Tesle, gde su saznali nešto o životu i radu ovog značajnog inovatora i naučnika,kao i da na kratko osete struju na svojoj ruci. Posle Muzeja,puni utisaka,uputili smo se na Avalu gde su videli Spomenik neznanom junaku i popeli se na vidikovac avalskog tornja.

Maturanti su ovakvim izletom zaokružili svoje školovanje i obogatili svoje iskustvo i znanje.