Poseta utakmici Spartak – Napredak

25.04.2018. učenici školskog centra u pratnji vaspitača su posetili Gradski stadion u Subotici

i prisustvovali fudbalskoj utakmici između Spartaka iz Subotice i Napretka iz Kruševca. Utakmica je bila zakazana za 18h i odigravala se u sklopu Super lige Srbije i to u play off fazi takmičenja. Oba tima su u konkurenciji za visoku treću poziciju koja vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope. Pri dolasku na Gradski stadion smo pozdravljeni od strane uprave FK Spartak. Kako je utakmica odmicala tako su i deca uzimala sve veće učešće navijajući vrlo korektno i glasno za Spartak. Na kraju domaći tim je u jednoj vrlo uzbudljivoj i neizvesnoj utakmici uspela da nadjača goste rezultatom 2-1 na opšte oduševljenje prisutnih navijača.